GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tvättservis 11288066
nr 1128 8066
Tvättservis
3 delar, Tyskland, höjd: 12-25
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 september 2017
kl 19:53:09
100 kr
150 kr
250 kr